JESTEŚMY JEDYNYM AUTORYZOWANYM OŚRODKIEM SERWISOWYM APARATÓW BICOM W POLSCE, CO POTWERDZA CERTYFIKAT PONIŻEJ, WYDANY PRZEZ FIRMĘ REGUMED GmbH

UWAGA!!!    JAKO JEDYNI W POLSCE POSIADAMY AUTORYZACJĘ FIRMY REGUMED GmbH, PROSIMY ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ PONIEWAŻ POJAWIŁY SIĘ FIRMY, KTÓRE PODSZYWAJĄ SIĘ POD AUTORYZOWANY SERWIS.

Priorytetem producenta aparatów BICOM jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa osobom obsługującym urządzenia oraz pacjentom poddawanym za ich pomocą terapii. Wymagania w tym zakresie są skonkretyzowane zarówno przez firmę Regumed GmbH, jaki i przez Unię Europejską wyrażone w normach dotyczących aparatury medycznej. Jednym z najważniejszych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa aparatury Bicom jest przeprowadzanie raz w roku przeglądu i kalibracji urządzenia.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Regumed GmbH na terenie Polski, zapewniamy odpowiednie zaplecze techniczne i serwisowe naszym klientom, aby wykorzystując urządzenioa BICOM mogli świadczyć usługi terapeutyczne na najwyższym poziomie i zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

Z tego też względu oferujemy Państwu pełną obsługę serwisową wszystkich wersji urządzeń BICOM, w szczególności:

  • serwis i naprawę sprzętu
  • przeglądy aparatury
  • kalibrację urządzeń
  • pomiary prądowe
  • pełen zakres akcesoriów
  • doradztwo

Wszystkie usługi wykonują nasi certyfikowani specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach oraz podczas specjalistycznych kursów organizowanych przez firmę Regumed GmbH.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług serwisowych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 662 12   72 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: biuro@monadith.com.pl.