PODZIĘKOWANIA

PRZED I PO

Artur 1,5 roku,  PRZED:

Pacjent trafił do nas z bardzo widocznymi ranami na twarzy, zaczerwienieniem i wysypką na całym ciele. Testy alergiczne wykazały uczulenie na alergeny centralne czyli pszenice, białko mleka krowiego, candidę albicans oraz alergeny takie jak laktozę, cukier, soja i gluten.

PO:

Po odczuleniu alergenów centralnych objawy ustąpiły. Pacjent kontynuował odczulanie pozostały alergenów.

Martyna 2-latka,  PRZED:

Pacjentka trafiła do nas w wyniku częstych wysypek i plamek na całym ciele w szczególności twarzy i brzuszka oraz z obniżoną odpornością, a także z brakiem apetytu. Testy wykazały obciążenie na candidę albicans oraz uczulenie na pszenicę i białko mleka krowiego.

PO:

Po odczuleniu alergenów centralnych objawy ustąpiły. Pacjent kontynuował odczulanie pozostały alergenów.

Pacjent 44-lata,  PRZED:

Pacjent trafił do nas z pęcherzykowatymi zmianami na skórze dłoni, rany pękały po czym w miejscu wygojenia się rany skóra stawała się sucha i łuszcząca, dochodziło również do obrzęków tkanki. U pacjenta wykonano test podstawowy, który wykazał uczulenie na alergeny centralne czyli białko mleka krowiego i roztocze kurzu domowego oraz alergen kontaktowy – nikiel, chrom. Wykonano również test obciążeń, który wykazał gamma herpes, paramyxo wirusy, malassezie oraz acineto bakterie.

PO:

U pacjenta zaczęliśmy od odczuleń alergenów centralnych oraz kontaktowych, później przystąpiono do przeprowadzenia terapii odciążających organizm. W trakcie odczuleń i terapii nastąpiła poprawa stanu skóry, zaczerwienienia stały się mniejsze, pęcherzyki nie pękały. W trakcie wizyt wykonano również test spożywczy po czym dokonano odczuleń wykrytych alergenów, po których nastąpiła całkowita poprawa stanu skóry dłoni, bez pęknięć oraz stanów zapalnych.

Pan Dariusz 35-lat,   PRZED:

Pacjent pojawił się w naszym gabinecie po przebyciu zapaleniu zatok oraz silnym stanie zapalnym węzłów chłonnych w skutek przebytych chorób pojawiły się bóle w kręgosłupie, łokciach, nadgarstkach pojawiły się też zmianami na nogach, stały się zaczerwienione i opuchnięte. U pacjenta wykonany został test obciążeń który wykazał obciążenie adeno wirusami, lassa, corona, parazyt płuc, ameba, acineto bakteria oraz paciorkowce. Po teście przystąpiono do przeprowadzenia terapii antywirusowych, na paciorkowca oraz terapii wzmacniających. Pacjent był wstępnie diagnozowany w kierunku sarkoidozy.

PO:

Po pierwszej terapii przez dwa dni stan nogi się pogorszył były opuchnięta, ale stopniowo objawy ustępowały, stan zapalny się zmniejszył, ustąpił ból w nodze, kręgosłupie, łokciach oraz nadgarstkach, poprawił się węch który po zapaleniu zatok również zanikł. Pacjent kontynuował terapię wzmacniającą.

VIDEO

TVN Rozmowy w toku – kliknij zdjęcie poniżej by otworzyć film ↓

TVN Rozmowy w toku

BBC Channel4 – kliknij grafikę poniżej by otworzyć film ↓

bbc