Zapraszamy do świata nowych możliwości w Weterynarii!

Komunikacja jest podstawą do zmiany i możliwości poszerzania naszej wizji zdrowia.
Jeśli kanały komunikacji są bez barier i blokad, jesteśmy w stanie funkcjonować na stanie optymalnego zdrowia.

Urządzenie BICOM® umożliwia utrzymanie optymalnego stanu zdrowia przez pracę z ciałem poprzez elektromagnetyczny poziom wzmocnienia komunikacji komórkowej, który stymuluje zdolności autoregeneracyjne organizmu.(Podstawy naukowe czytaj więcej)

Przy wsparciu uznanych naukowych dowodów, opartych na metodach badawczych mogą one stanowić rozwiązanie dla medycyny weterynaryjnej, które można skutecznie i efektywnie stosować w leczeniu wielu objawów i chorób zarówno u małych zwierząt jak psy, koty jak i dużych np. koni. (przykłady terapii zobacz tutaj)
Terapia biorezonansowa BICOM® używa systemu samoregulacji organizmu. Jest to system kontroli wewnętrznej, który chroni organizm przed chorobą i usuwa blokady, alergeny, obciążenie mikrobiologiczne. Terapia biorezonansowa zapewnia praktyczne podejście i wpływa pozytywnie na wewnętrzny system, który aktywuje w ciele własne mechanizmy lecznicze.

Firma Regumed GmbH produkuje urządzenia Bicom od ponad 35 lat. Obecnie pracuje ponad 13.000 urządzeń Bicom, które wykorzystywane są w ponad 80 krajach na całym świecie, w wielu branżach, w tym przez lekarzy weterynarii.

W Polsce, jesteśmy na początku ustanowienia terapii Bicom biorezonansu w medycynie weterynaryjnej, a zatem istnieje ogromny potencjał do rozwoju. Terapia przy pomocy aparatów Bicom u ludzi jest stosowana w Polsce z powodzeniem od ponad 20 lat.(o nas więcej)
Wielką zaletą tej metody w medycynie weterynaryjnej jest możliwość przetestowania i ustalenia alergii i obciążeń, przede wszystkim za pomocą tensora i zestawów testowych. W ten sposób możliwe jest diagnozowanie, nawet bez obecności zwierzęcej kropli krwi.

Zestawy testów są w ampułkach, obejmują istotę lub „digitalizowane” substancje, takie jak alergeny, bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, itp., które mogą być stosowane w diagnostyce i leczeniu. Zestawy ampułek stosowane są zarówno w diagnostyce jak i procesie leczenia podstawowych czynników przyczynowych i mogą kształtować proces gojenia.

Po poddaniu się terapii biorezonasowej pacjenci nie odczuwają żadnego dyskomfortu.

Terapia jest bezbolesna i bezinwazyjna !

Bicom jest idealnym urządzeniem do wykrywania i leczenia stanów przewlekłych

Większość zwierząt jest spokojna i zrelaksowana (zobacz video) w trakcie terapii, a właściciel może być obecny podczas terapii.

BICOM optima zawiera ponad 1400 programów terapeutycznych i kombinacji programów.

Dostęp do programów jest możliwy poprzez wybór nr programu lub nazwy jednostek chorobowych.Oczywiście, istnieje również możliwość wykorzystania w weterynarii Program Chain (łańcuchów terapii tzw. cykl wg wskazania)