pasozyty1Pasożyty żyją w organizmach większości ludzi, nawet małych dzieci i w zależności od gatunku mogą się umiejscowić w różnych organach ludzkich, takich jak jelita, wątroba, płuca, śledziona, mózg, mięśnie, skóra, stawy. Ich szkodliwe działanie polega na pozbawianiu organizmu ludzkiego ważnych składników odżywczych (m. in. białek, enzymów, witamin, żelaza, hormonów, węglowodanów) oraz na wydalaniu toksyn, uszkadzających tkanki i prowadzących do niewydolności różnych narządów. Skutkiem ich działania są nie tylko zatrucia pokarmowe i osłabienie odporności, ale także poważne choroby takie jak: alergie, anemia, małopłytkowość krwi, problemy z płodnością, chroniczne zmęczenie, depresja, nadwaga, astma oskrzelowa oraz szereg innych dolegliwości. Wiele z objawów obecności pasożytów w organizmie jest mylona z innymi jednostkami chorobowymi, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia skuteczne leczenie. Nawet jeśli pacjent zostaje skierowany na badanie serologiczne lub badanie kału na obecność pasożytów, to najczęściej ich wyniki są mało miarodajne.

pasozyty3Diagnostyka przy pomocy aparatu BICOM optima New® daje możliwość ustalenia jakie dokładnie pasożyty znajdują się w organizmie pacjenta oraz sprecyzowania miejsca ich występowania.

Aparat BICOM® umożliwia przeprowadzenie testów obciążeń organizmu KTT® (5 elementów) w sposób szybki, precyzyjny, bezbolesny i bezinwazyjny. W jego wyniku możliwe jest rozpoznanie rodzaju pasożyta w organizmie oraz organu, w którym się zagnieździł. Testy KTT® pozwalają rozpoznać większość najczęściej występujących w organizmie ludzkim pasożytów m. in.:

  • pasozyty2glisty
  • tasiemce
  • lamblie
  • motylica wątrobowa
  • przywry krwi
  • tęgoryjec dwunastnicy
  • nicienie

Terapia biorezonansowa skutecznie likwiduje rozpoznane pasożyty, poprzez serie sesji terapeutycznych z użyciem aparatu BICOM optima New®.

 

Terapia biorezonansowa tak jak homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny komplementarnej nie zapewnia 100% skuteczności, jest to zawsze zależne od danego schorzenia i samego organizmu pacjenta oraz od jego sumiennego stosowania się do zaleceń. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i jeszcze nie jest rozpoznawalna.